akinu-side-banner-doprava.png

rada-telefon.png   

 

 

CHOVATELSKÉ POTŘEBY A KRMIVA PRO NAŠE ZVÍŘÁTKA

Registrace | Přihlášení
Zavřít

Zapomenuté heslo | Nová registrace

Krmiva pro psy, granule pro psy

Láska prochází žaludkem a platí to i pro Vaše čtyřnohé miláčky. Chcete-li pro ně to nejlepší, vybírejte krmiva pro psy se zvýšenou pozorností. Jaké granule pro psy zvolíte, může značně ovlivnit jejich zdraví, kvalitu a chuť do života. Máte-li zájem dopřát svým miláčkům skutečně nejlepší možnou péči, věnujte výběru krmiva pro psy alespoň takovou péči, s jakou vybíráte jídlo a pamlsky na vlastní sváteční stůl.

Základními druhy krmiva pro psy jsou suchá krmiva - typicky granule pro psy - a mokrá krmiva. Granule pro psy mohou při vhodném výběru dodat veškeré potřebné živiny a energii v jednom. Mezi mokrá krmiva pro psy patří například konzervy, vaničky, salámy či kapsičky. Mokrá krmiva pro psy mohou být vítaným zpestřením či doplňkem například za odměnu či v náročnějším období. Je třeba ale při výběru brát v potaz plemeno, pohlaví, věk, váhu i aktuální zdravotní stav Vašeho psa.

Jaké granule pro psy jsou vhodné právě ve Vašem případě vám pomohou zjistit doprovodné informace či ochotně poradí náš odborný personál.


bely firstclass happycat